In het kort
Deze opfristraining maakt de kennis en vaardigheden voor het rangeren van draden op hoofdverdelers en de diverse werkzaamheden die nodig zijn om verbindingen te maken in hoofdverdelers weer paraat. Vaak sluipen er na verloop van tijd toch wat techniekfoutjes in. Tijdens de training worden alle facetten van de techniek herhaald. Door heldere uitleg en uitgekiende praktijkopdrachten doet de deelnemer bovendien nieuwe kennis op.
|
Programma
Studievorm
Certificaat
Planning
Inschrijven |
Voor wie?
De refresh training inclusief hercertificering is bedoeld voor
deelnemers die al in het bezit zijn van het certificaat
‘Hoofdverdeler praktijk’ en waarvan de geldigheid nog niet langer is verlopen dan 6 maanden.
Voorkennis
Het certificaat ‘Hoofdverdeler praktijk’, waarvan de geldigheid niet langer is verlopen dan 6 maanden.

Programma
De refresh training inclusief hercertificering start met het
opfrissen van de kennis van de deelnemer. Vervolgens legt de
deelnemer een theorie- en een praktijkexamen af. De deelnemer
wordt getoetst op de kennis en vaardigheden uit de training
Hoofdverdeler praktijk of Hoofdverdeler praktijk extra.

Duur
1 trainingsdag en 1,5 uur thuisstudie.
Studievorm
De voorbereiding op het theorie-examen voor Operationele Veiligheid 2 dient u thuis of op het werk door middel van een online e-learning module te doen.
De monteurs krijgen de noodzakelijke theorie aangeboden waarna ze het geleerde direct in de praktijk toepassen.
Locaties certificering
Arnhem en Tilburg.
Planning
De training wordt gepland in overleg met de opdrachtgever.
Neem voor meer informatie contact op met de afdeling planning via telefoonnummer 026 - 3 544 644.
Certificaat
De certificering bestaat uit een theorietoets inclusief Operationele Veiligheid 2 en enkele praktijkopdrachten (ongeacht of u al in het bezit bent van een geldig certificaat OV2 legt u opnieuw de toets af). Bij voldoende resultaat ontvangt de deelnemer het certificaat Hoofdverdeler praktijk inclusief Operationele Veiligheid 2, wat een geldigheidsduur heeft van vijf jaar.
Kosten
Refresh training inclusief hercertificering: € 280,- (excl. btw) inclusief voorbereidingskosten, certificeringsmateriaal, koffie, thee en lunch.

|