Contact  |  Examens  |  Extra bestellingen  |  DirksenPlaza  |  FAQ's  |  Sitemap

 

Cursussen 
"Weet goed waar je aan begint voordat je kiest voor een thuisstudie op HTO niveau, maar als je echt wil, dan gaat het ook lukken."
 

 

 

 

 

René van den Akker mag zich sinds kort officieel bachelor of Information and Communication Technology noemen. Met succes verdedigde hij zijn scriptie, waarin hij onderzoek deed naar de beheermethodieken op functioneel gebied (BiSL), op het gebied van applicatiebeheer (ASL) en op technisch gebied (ITIL) en de toepasbaarheid van deze methodieken in zijn werkomgeving. Op 13 juni 2008 nam hij zijn getuigschrift van de HTO Informatica, afstudeerrichting IT Service Management in ontvangst.

Rugzak vullen

Bij Hogeschool Dirksen heeft Van den Akker zijn rugzak flink kunnen vullen. De theorie van de opleiding kan hij binnen zijn werk goed toepassen. Vooral de module over projectmanagement sprak hem zeer aan. De voorbereiding van zijn afstudeerpresentatie ervoer hij als het belangrijkste leermoment. "Op dat moment bekeek ik de theorie vanuit een helicopterview en ineens zag ik het licht. Alle stukjes theorie vielen toen op hun plaats."

Werk en studie

"Weet goed waar je aan begint voordat je kiest voor een thuisstudie op hto-niveau, je moet er zelf volledig achter staan. Maar als je echt wil, dan gaat het ook lukken." Hoewel het soms best lastig was om een leidinggevende functie in de IT én een gezin te combineren met een hto-studie wist Van den Akker wat hij wilde en hij kan tevreden terugblikken. Dankzij zijn studie IT-Service Management aan Hogeschool Dirksen start hij binnenkort in een nieuwe uitdagende functie. De komende tijd gaat hij genieten van zijn nieuwe baan en zijn vrije tijd. Voorlopig denkt hij even niet aan een vervolgstudie, hooguit aan enkele vaardigheidstrainingen.

Wat maakt Hogeschool Dirksen uniek?

Studeren bij Hogeschool Dirksen is studeren bij de specialist. Al meer dan 40 jaar is Dirksen actief als opleider op het gebied van informatica, elektronica en telecommunicatie. Door de modulaire opzet van de studieprogramma's kunnen wij onze lesstof permanent actueel houden.

Al tijdens uw studie behaalt u waardevolle certificaten. Uw studie bij Dirksen betekent studeren wanneer u dat wilt en in uw eigen tempo. Wij doen er alles aan om uw thuisstudie tot een succesvol einde te brengen. Uw studiebegeleider en docent zullen u daar waar nodig motiveren en begeleiden.

Studiemethode

Uw werk is een belangrijk onderdeel van uw studie. De theorie ondersteunt uw praktische ervaring, terwijl de praktijk onmisbaar is voor het verwerven van de leerstof. Dit betekent ook dat u datgene wat u leert meteen in praktijk brengt.

Zelfstudie, persoonlijke coaching en collegedagen wisselen elkaar af. Met het Learning Management Systeem DirksenPlaza bieden wij u via online learning uw persoonlijke studieplek. Deze unieke studiefaciliteit biedt u tal van extra's die het studeren vergemakkelijken en leuker maken. Via DirksenPlaza kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week uw kennis testen. Praktijkopdrachten maken een belangrijk deel uit van uw studie. Met de opdrachten leert u hoe u de theorie in de praktijk toepast en werkt u aan verschillende algemene en specifieke beroepscompetenties. Voor meer informatie over of voorbeelden van praktijkopdrachten kunt u kijken op www.hogeschool.nl.

Om vol vertrouwen het examen in te gaan, biedt Dirksen u examentrainingen aan. Bovendien zijn er in de lesstof veel vragen en opdrachten opgenomen. Hierdoor studeert u actief en kunt u steeds controleren of u de lesstof voldoende beheerst.

Onze hbo-opleidingen zijn erkend door het Ministerie van OC&W en zijn geaccrediteerd door de NVAO.